Tv 8 Ekranlarında, Eğlence Dolu Yepyeni Bir Program, Başlıyor.

“Bugün Düğünümüz Var” Düğün hazırlığında 4 Çift… Birbirinden farklı 4 Düğün… 15.000 TL için eğlence dolu bir Yarış! “Bugün Düğünümüz Var”

Hafta içi her gün, birbirinden eğlenceli beş farklı düğün macerasını ekranlara getirecek. Evlilik hazırlığında olan 5 çiftin katıldığı programda, her gün bir çiftin düğün hazırlıklarından başlayan macerası, düğün sonuna kadar devam edecek. Gelinin evden çıkmasından, kuaför salonuna, düğün dansından, düğün pastasına kadar her adımın ekranlara geleceği programda, “En güzel düğünü ben yaparım” diyen çiftler yarışacak.

Türkiye’nin her bölgesinden birbirinden farklı düğünlerin yarışacağı programın Cuma günü yapılacak Final Gününde, kazanan çift 15.000 TL’nin sahibi olacak. Düğün davetiyesinden başlayıp, düğün sonuna kadar olan her aşama gelinlerimizin puan almasında kriter olacak.

Düğünleri izleyen iki halk jürimiz de seyircinin sesi olacak ve düğünlere puan verecekler. Cuma günkü finalde ise, jüri üyelerinin puanları diğer gelinlerin puanları ile birleşerek birinci seçilecektir. “Bugün Düğünümüz Var” birbirinden farklı, birbirinden eğlenceli düğünleri sunarak, ekran başındakilere de keyifli anlar yaşatacak.